Bingo'nun Artısı

Temizlikten Fazlası

Günlük hayatımıza değer katmak için her birimizin bir yöntemi vardır. Kimimiz sokakta yürürken tanımadığı insanlara kocaman bir gülümsemeyle “Günaydın!” der, kimimiz keşfettiği bir şarkıyı arkadaşlarıyla paylaşır, kimimiz yardımlaşmayı yaşam felsefesi olarak görür.

Kimimiz ise sadece özel günlerde değil, içinden geldiği her gün sürpriz yapar sevdiğine… Kısacası hayata değer katmak insanın doğasında var çünkü hayat böyle güzelleşir… Bunu canı gönülden bilen kadınlar, sofralarından renkli peçeteleri, salatalardan süsünü, kahvaltıdan kendi elleriyle yaptığı reçelleri eksik etmez, evine, çocuğuna, hayata değer katar…

Bingo hayata değer katan kadınlardan ilham alıyor ve yaptığı her ürüne, imza attığı her işe DEĞER katmayı ilke ediniyor.

Sizler de hayatınıza, ailenize, evinize kattığınız DEĞERleri, #HayataDeğerKat etiketi ile instagramda paylaşın, bize ve binlerce kadına ilham olun, onlardan ilham alın…

Değer Katan Kadınlar

Ülkemizin her noktasında, yaptıklarıyla yaşadığı mahalleye ve şehrine değer katan binlerce kadın var. Kimisi resim çiziyor kimisi eski eşyalara hayat veriyor… Hepsi üretiyor hepsi hayata değer katıyor, birlikte fark yaratıyorlar.

Biz de Bingo olarak, hayata değer katan kadınların hikayelerini, diğer milyonlarca kadına aktarmak için yola çıktık. Şehirlerine gittik ve ilham veren hikayelerini bir de onlardan dinledik.

Çok daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin.

 
1. Nuran Erden – Germiyan Köyü, İzmir
2. Yırca Köyü Kadınları – Yırca Köyü, Manisa
3. Banu Özkol Gürocak – Bostanlı, İzmir
4. Sibel Sarı – Kahramanmaraş
5. Ebru Baybara Demir - Mardin
6. Ayşe Nur Akçelik – Bayraktar Köyü, Bayburt
7. Yıldız Özlütaş Tutal - Mersin
8. Selma Sezer – Samsun
9. Pınar Demiral - Mardin
10. Gamze Tutan - Bursa