Yükleniyor...
Klorsuz Hijyen için,
Bingo Oksijen'i tercih edin!
  • Mikro - Baloncuk Teknolojisi ile hijyen sağlar.
  • Klorsuz formülü ile rahat nefes aldırır.
  • Oksijenli formülü ile yağ ve kireç lekelerini çıkarır.
  • Elinizde kötü koku bırakmaz, cildinize zarar vermez.
Temizlik ve hijyen söz konusu olduğunda, çamaşır suyu çoğumuz için vazgeçilmezdir.
Peki bu kadar iç içe olduğumuz çamaşır suyu,
ne kadar güvenli?
Ülkemizde piyasaya sunulan çamaşır sularının içeriğinde, insan sağlığı için tehlikeli olan klor bulunmaktadır. Çamaşır sularının içinde ‘Sodyum hipoklorit’ formunda bulunan klor, asidik bir madde ile (örneğin ürik asit olan idrar ya da hidroklorik asit olan tuz ruhu gibi...) karıştığında boğucu kokulu, yeşilimsi sarı renkli bir gaz olan klor gazı ortaya çıkar. Bu gaz, gözü ve ciğerleri tahriş ettiği gibi solunum güçlüğüne, boğazda daralmaya ve akciğer ödemine sebep olabilir. Önceden astım gibi akciğer rahatsızlığı geçirmiş kişiler ise bu etkilere karşı daha duyarlıdır.

Peki çamaşır suyunun sağladığı hijyenden vazgeçmeden, kendimizi ve sevdiklerimizi klorun zararlı etkilerinden korumanın bir yolu yok mu? Artık var!
Bingo, siz ve sevdikleriniz için Yeni Bingo Oksijen Serisi’ni geliştirdi. İçeriğinde klor yerine oksijen bulunan, çamaşır suyundan beklediğiniz hijyen performansını fazlasıyla sağlayabilecek bu seri ile artık rahat bir nefes alacaksınız!

Yeni Bingo Oksijenli Çamaşır Suyu; tüm sevdiklerinize sizin kadar hassas davranırken hijyen konusunda da bir o kadar güçlü ve kararlıdır. Tıpkı sizin gibi...

Yeni Bingo Oksijenli Sprey Temizleyici; tüm yüzeylerde (fayans, cam, mermer, duşakabin gibi...) özellikle kireç bazlı lekelerde üstün performans sağlar. Üstelik klorsuz formülü ile temizlik sırasında size rahat bir nefes aldırır.
Yeni Bingo Oksijen Serisi ile artık herkes
rahat bir nefes alacak!